20 stycznia 2019r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 stycznia 2019 r 2 niedziela zwykła

• Dziś druga niedziela zwykła w roku liturgicznym.

• Bóg zapłać za kolektę inwestycyjną

• Dziś o 14.30 w kościele dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gaszowicach wystawią jasełka. Zapraszamy na nie wszystkich parafian szczególnie zaś babcie i dziadków w związku ze zbliżającym się ich świętem.

• W styczniu i w lutym są jeszcze wolne intencje mszy św. Zapraszamy do ich zamawiania jeszcze dziś po mszach lub tygodniu w kancelarii. Kancelaria czynna w środy, czwartki i piątki od 7.30 – 9.00 i od 17.30 – 18.30.

• W środę po mszy porannej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nim spotkanie Legionu Maryi.

• W czwartek o godz. 15.00 s. Eugenia zaprasza do klasztoru na spotkanie Rodziny Radia Maryja.

• W piątek po mszy św. wieczornej o 17.30 w kościele nauka chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych.

• W sobotę o 17.00 msza św. z udzielaniem sakramentu chrztu św.

• W przyszłą niedzielę o 14.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru BEL CANTO, oraz zaproszonych gości.

• Ośrodek Kultury i Sportu w Gaszowicach organizuje w dniach 26.04 – 02.05.2019 r. wycieczkę na Podlasie i Białoruś. Zapisy w biurze OKiS-u. Więcej szczegółów w gablotce.

• Do nabycia : • Gość Niedzielny • Mały Gość • kalendarz katolicki na rok 2019 „Z Tej Ziemi” (10 zł) • „Wszystko o Eucharystii” (10 zł) • „Wszystko o Jezusie z Nazaretu” (10 zł)