14 października 2018r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 października 2018 r 28 niedziela zwykła

• Dziś 28 niedziela w roku liturgicznym. Bóg zapłać za kolektę na potrzeby parafii. Różaniec dziś w kościele o 15.30.

• Przeżywamy kolejny XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa” po mszach przed kościołami możemy złożyć do specjalnych puszek swój dar na fundację Dzieło Nowego 1000-lecia wspomagając edukację niezamożnej młodzieży.

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o 17.15, w soboty 16.15, a w niedzielę 15.30. W kaplicy w Piecach różaniec od poniedziałku do piątku o 15.00

• Dziś po mszy św. wieczornej o 17.00 na probostwie spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej

• W środę po mszy św. porannej nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Aby ubogacić duchowo tę modlitwę można przed każdym nabożeństwem składać do skarbonki przy wejściu, sformułowane na piśmie prośby i podziękowania, które zostaną odczytane w czasie nabożeństwa.

• We wszystkie dni, a szczególnie w środę wieczorem na mszę św. i różaniec zapraszamy wszystkie dzieci.

• W związku z przepisami RODO wszelkie zaświadczenia, metryki chrztu, ślubu itp. wydawane będą tylko osobom zainteresowanym, bądź posiadającym pisemne pełnomocnictwo. Klauzula informacyjna RODO jest dostępna w gablotce i na stronie internetowej parafii.

• W czwartek po wieczornej mszy św. zapraszamy do kościoła na kolejny modlitewny Wieczór Uwielbienia, a w salkach katecheza dla dorosłych.

• W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. O 18.00 msza św. za zmarłych do Bożego Miłosierdzia, po mszy Koronka. Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii.

• Od poniedziałku 15 października w kancelarii przyjmowane będą intencje mszy św. jubileuszowych, urodzinowych, rocznicowych na rok 2019.Intencje te dotyczą osób żyjących i przyjmowane będą przez 2 tygodnie do końca miesiąca. Przyjmowane będą tylko intencje zamawiane OSOBIŚCIE, a nie przez pośredników. Przy zamawianiu prosimy podawać imię, nazwisko, adres i numer telefonu osoby zamawiającej. Wzorem lat ubiegłych nie będą przyjmowane intencje na dodatkowe msze św. z wyjątkiem ślubów, ale można będzie rezerwować msze także na rok 2020. W dniach przyjmowania intencji kancelaria będzie czynna 7.00 – 10.00 18.30 – 20.30

• Oaza zaprasza młodzież klas VII – VIII i starszą na swe spotkania w piątki po mszy wieczornej do salki.

• Za tydzień w niedzielę kolekta na misje i liczenie wiernych.

• W Gościu Niedzielnym:

•  40 rocznica pontyfikatu św. Jana Pawła II  Laureaci Nagrody Nobla anno domini 2018  Poradnik dla wyborców

• ze względu na znaczną ilość kandydatów do bierzmowania, drugi termin rekolekcji przypada na 9-11 listopada 2018r. bardzo prosimy o uzupełnienie danych(deklaracji, zgody rodziców na wyjazd, aktów chrztu(jeśli chrzest był poza naszą Parafią) i wpłacenia zaliczki na wyjazd na rekolekcje.